Jeżeli obawiacie się o mój stan cywilny lub perspektywy zdrowotne, to na szczęście, jesteście w błędzie. Pozostaję niezmiennie przy jednej żonie, a pomiary ciśnienia nie wskazują na żadne fizjologiczne dewiacje. Sumiennie zażywam lekarstwa, dużo spaceruję, podobno jestem nawet dość opalony pomimo arktycznej aury.