Redagowanie tekstów na zamówienie

W dzisiejszych czasach przekazu obrazkowego coraz mniej liczy się wewnętrzna spójność i przejrzystość tekstu. Ale są sytuacje, kiedy musimy coś ważnego przelać na papier i warto, żeby zrobić to w pełni profesjonalnie. Spotkałem się ostatnio z podaniem, które nie dość, że było ułomne merytorycznie, to jeszcze układ akapitów był zupełnie nieczytelny. Po przeredagowaniu przeze mnie trafiły do adresata obie wersje.
Werdykt był prosty: oryginalne pismo wyrzucił do kosza! Redagowanie tekstów, podobnie jak radio i kino nie odeszło do lamusa.

Warto oddać do korekty i edycji pracę, która ma na odbiorcy zrobić wrażenie – nieważne, czy jest to praca magisterska czy wypracowanie domowe. Nie każdy ma czas na cyzelowanie i redagowanie tekstów. Lepiej oddać to specjaliście.

Oferuję moją pomoc zarówno dorosłym, którzy chcą zabłysnąć perfekcyjnym stylem, jak i dzieciom. W tym ostatnim przypadku chodzi bardziej o edukację, niż napisanie za nich zadania. Pomoc w zrozumieniu, jak ważny jest w dzisiejszym cyfrowym świecie zwięzły i logiczny przekaz.

Kolejnym pomysłem jest pisanie na zamówienie przeróżnych tekstów. Mogą to być żartobliwe fraszki i wierszyki, jak tutaj, albo okolicznościowe teksty na przeróżne okazje. Jestem w tym naprawdę dobry, a czas realizacji mogę skrócić do minimum.

Po otrzymaniu informacji, które charakteryzują daną sytuację, nawet w ciągu godziny jestem w stanie zaproponować dowcipne rozwiązanie!

Ceny usługi ustalam indywidualnie, gdyż każde zlecenie jest inne i trudno pracę ze słowem porównać do np.: układania kostki brukowej!

Powrót na górę